Jump to content

Open Squadron  ·  33 members

Polacy

Polacy


Groove

Recommended Posts

Jak ktoś nie może doczekać się na dobry profil do X52 Pro, to niech wali na PM. Co prawda w stanie surowym, ale grafika z rozkładem jest i, nie chwaląc się, z głową to zrobiłem :) Największa jego wada, to dużo komend związanych z widokami, bo nie dostałem TIR-a pod choinkę. Ale nadrabia komendami potrzebnymi przy procedurach awaryjnych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

<S!> Panowie! Parę dni temu zakupiłem sobie DCS A-10c Wathog. Beta śmiga aż miło! Skończyłem już trening start-up-u teraz katuję uzbrojenie i walkę. Z LockOn-em jestem za panbrat już od premiery 1 części (kiedy to było). Dajcie znać szanowni Koledzy jak będzie trzeba polatać.

 

Piotrek.

W7x64 | Intel I7 2700K 4.5GHz | 2x DDR3 4096Mb | Gainward GTX570 1240MB | 32" single monitor

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Lepiej późno niż wcale powiedziała ciotka spóźniająca się na samolot :)

 

p.s. ktoś tu w ogóle ostatnio zagląda?

 

=Pedro= out!:music_whistling:

Gigabyte Z390 Gaming X | i7 9700K@5.0GHz | Asus TUF OC RTX 4090 | 32GB DDR4@3200MHz | HP Reverb G2 | TrackIR 5 | TM Warthog HOTAS | MFG Croswinds

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Działamy, każdy w swojej organizacji. Sam 10 latach po założeniu i prowadzeniu 51PVO, wyszedłem z założycielami i najlepszymi pilotami, założyłem grupę 100KIAP.

http://forum.100kiap.org

Jakoś nigdy specjalnie nie śledziłem 'polskiej sceny', dla mnie nie ma granic :)

51PVO Founding member (DEC2007-)

100KIAP Founding member (DEC2018-)

 

:: Shaman aka [100☭] Shamansky

tail# 44 or 444

[sIGPIC][/sIGPIC] 100KIAP Regiment Early Warning & Control officer

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 years later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...